Принцип роботи та застосування перемикача тиску

- Feb 13, 2020-

Напірні перемикачі поділяються на два типи: мембранні перемикачі тиску та поршневі вимикачі. Коли вимірювальна середовище відчує тиск, датчик зміститься відповідно до тиску середовища. При цьому відповідна сила буде прикладена до контакту мікро комутатора через відповідний механізм, контакти мікроперемикача зміщуються відповідно. Коли переміщення перевищує контактний хід, мікровимикач включається і вимикається.

 

Вимикачі під тиском широко застосовуються у нафтовій, хімічній, металургійній, енергетичній, цукровій, фармацевтичній та інших галузях, де необхідний контроль тиску, і вони відіграють роль захисту тиску в системах автоматизації.

 Switch

Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ зобов’язується виробляти всі види водонепроникного мікро комутатора, герметичний мікро комутатор, автоматичний мікроперемикач, мікроперемикач, основний мікро комутатор та вимикач виявлення. Як професійна фабрика мікроперемикачів у Китаї, ми встановили довгострокові відносини співпраці з всесвітньо відомими клієнтами автомобільної та побутової техніки. Ласкаво просимо на наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про мікро комутатор: www.greetech.com/www.greetech-switch.com

 


Пара:Як вибрати правильний мікро комутатор Наступний:Greetech отримує сертифікат управління якістю ISO9001