Розмірний ефект мікроперемикача на продуктивність

- Jul 12, 2019-

Розмір важливий при виборі мікроперемикача. Розмір перемикача безпосередньо пов'язаний з його характеристиками, включаючи діапазон струму, рух і силу зусилля. Найменший мікроперемикач на ринку сьогодні становить 0,50 "x 0,236" x 0,197 "(LxWxH). Хоча цей крихітний перемикач підходить для виявлення умов схеми в компактному автоматичному вимикачі, він, як правило, розриває лише 0,1-3A струму і має короткий струм. strok.


micro switch

Програми, які потребують більшої кількості поточних частот, зазвичай потребують більших перемикачів. Наприклад, у застосуванні паливного бака, мікроперемикач для виявлення рівня рідини повинен мати можливість забезпечувати великий хід і витримувати великий струм. Зазвичай в перемикачах рівня рідини, перемикач безпосередньо управляє насосом і несе великий струм. Це вимагає великого мікроперемикача з номінальним струмом 20A або 25A при 125VAC або 250VAC.


subminiature micro switch


Підказка: Чим менше розмір невеликого мікроперемикача, тим менший хід і струм, які можуть бути порушені.


Huizhou Greetech електроніки не тільки мікро перемикач заводу, але великий виробник з великими інноваціями і близько 30 років мікро перемикач OEM досвід. Якщо у вас є вимоги до електричного вимикача, ласкаво просимо увійти на наш сайт для конкретних деталей.

http://www.greetech-switch.com/ або www.greetech.com


Пара:Застосування мікроперемикача на побутовій техніці Наступний:Основні перемикачі для автомобільної промисловості