Принцип роботи перемикача тиску повітря

- Apr 01, 2019-

Перемикач тиску повітря, також відомий як вимикач тиску повітря, є одним з автоматичних вимикачів. Це перемикач, який автоматично відключається, коли струм перевищує номінальний струм у контурі.

Реле тиску повітря є дуже важливим електричним приладом у розподільчій мережі низької напруги та системі електроприводу. Він поєднує в собі функції керування та багаторазові функції захисту.


На додаток до контакту і розриву ланцюга, він може захистити схему або електричне обладнання від короткого замикання, сильного перевантаження і під напругою, а також може використовуватися для нечасто пускового двигуна.

 

airpressure switch


Коли лінія перевантажується, струм перевантаження не може зробити електромагнітне спрацьовування, але він може зробити тепловий елемент виробляє певну кількість тепла, що спонукає біметалічну смугу нагріватися вгору, натискаючи важіль, щоб відокремити гачок від замка, а потім розірвати головний контакт, відключити живлення.


Коли лінія короткого замикання або серйозний струм перевантаження, струм короткого замикання перевищує миттєве перемикання над встановленим значенням струму, електромагнітне відключення генерує достатню кількість всмоктування, витягує арматуру і потрапляє в важіль, так що гачок навколо вала сидить і відділяється із замка. Замок у дійсності під дією пружини, потім відсікає потужність.


limit switch -


Huizhou Greetech Електроніка ТОВ є професійним постачальника, виробника і фабрики повітряного тиску . Ми прагнемо забезпечити кращу якість повітря реле тиску для клієнтів у всьому світі. Запрошуємо відвідати наш сайт для більш докладної інформації: www.greetech-switch.com
Пара:Мікро комутатор березня Топ продажів Ненсі частка досвіду Наступний:Застосування Micro Switch On Mouse