Робоча швидкість і частота мікроперемикача

- Feb 13, 2020-

Налаштування робочої частоти та швидкості мікроперемикача вплине на продуктивність перемикача. Зверніть увагу на наступне.

· Якщо швидкість роботи дуже повільна, комутація контактів буде нестабільною, що може спричинити поганий контакт і зварювання.

· Якщо швидкість роботи буде надзвичайно швидкою, вона стане ударною дією, що скоротить термін служби комутатора.

· Якщо робоча частота висока, комутація контактів може не підтримуватись .。

· Робоча частота вкрай низька (менше 1 разу / місяць), на контактній поверхні може утворюватися оксидна плівка, що призводить до поганого контакту.

Допустима робоча швидкість і допустима робоча частота - важливі показники, які використовуються для вказівки надійності комутатора.


 Micro Switch catalog


Huizhou Guantai Електроніка Лтд, як професійний виробник мікроперемикачів. Компанія була заснована в 2007 році. Основними напрямками діяльності є НДДКР та виробництво: різні мікровимикачі, автомобільні вимикачі, водонепроникні вимикачі, перемикачі тиску, механічні вимикачі клавіатури. Продукція широко використовується в автомобільній електроніці, побутовій техніці та промисловій галузі. Всі продукти отримали основні глобальні сертифікати безпеки. Компанія володіє сильною технічною силою, а основний науково-дослідний персонал має 8-20 років досвіду НДДКР у галузі комутаційних комутаторів. Ласкаво просимо відвідати наш веб-сайт для отримання додаткової інформації про мікроперемикачі: www.greetech.com/www.greetech-switch.com.


Пара:Застосування посудомийної машини Micro Switchin серії G5 Наступний:Мікроперемикач і кавоварка