Супер тонкий механічний вимикач клавіатури

- Jun 27, 2017-

Щоб слідувати механічній перемикачі клавіатури, Greetech Electronics розробляє дві моделі перемикачів клавіатури, що використовуються в ноутбуках та ноутбуках. Модель: GT08-Ultrathin механічний клавіатурний перемикач-1.6mm travel & GT11-Ultrathin механічний клавіатурний перемикач-2,5 мм поїздки.


Ці два клавіатурні вимикачі - це патент Greetech, перший у світі нещодавно розроблений супертонкий механічний перемикач для ноутбуків та ноутбуків. За допомогою тактильного звуку або плавного вимкнення для вибору, вони дають нові можливості для виробника клавіатури. Торкаючись перемикача, він відчуває себе гладким і природним, ніякого явища відставання від сенсорних клавіш.


Laptop keyboard switch slim manufacturer China


Важливо відзначити, що ці нові клавіатурні вимикачі життя можуть досягти більше 10 мільйонів разів. Крім того, вони можуть бути оснащені RGB-світлодіодними ліхтарями, додаючи яскравість підсвічування, що дає користувачам свіжий і фантастичний досвід.


Notebook keyboard switch manufacturer slim China


В даний час Greetech Electronic розпочинає співпрацю як постачальника клавіатурних перемикачів для фірмових ноутбуків та брендів ноутбуків. У найближчому майбутньому Greetech хотів би служити за світ і співпрацювати з партнерами для нових бізнес-можливостей.

 

Ласкаво просимо для входу на нашому сайті, щоб отримати більше інформації : Www.greetech-switch.com/


Пара:Ключі клавіатури Mechaniacl RGB Color Наступний:Закритий водонепроникний мікроперемикач Greetech China