Нові мікроперемикача з Лонг роликових весняно

- Sep 24, 2017-

Мікроперемикача називається мініатюрні оснащення дії перемикач також. Для виробників мікроперемикача або заводів вони повинні переслідувати інновації або розробити нові серії продуктів, так що вони можуть зробити провідну роль в галузі. Всі електронні продукти або побутової техніки, мікроперемикача є необхідним та незамінним для їх виготовлення. Електронних новинок підштовхнуть мікроперемикача розвитку на новий дизайн або патентів.


snap action switch

 

Різні обставини або середовища, кнопку мікроперемикача вибрані відрізняється. Будучи водонепроникним є важливу функцію авто та електричних приладів, так, щоб бути водонепроникності для деяких певних районах, навіть IP Оцінений потреб досягти IP67 перемикач дії нескладно.

Huizhou Greetech електроніки розвивати нові моделі мікроперемикача останнім, цей мікроперемикача може бути налаштованим бази до вимог клієнтів. Механічні частоти досягти 120 циклів / хв, три термінали з довгим ролика важеля для перемикання і отримати глобального погоджень. На малюнку вище вітрин зображення цього нового продукту.

                

miniature micro switch


Як професійний оснащення дії перемикач постачальник з близько 30 років OEM досвід для світу Кращий бренд. Ми приймаємо якості, як життя нашої корпорації, він буде вирішити, якщо компанія може піти далі або банкрутство, так що чимало зусиль на контролю якості на Greetech. Ми досягаємо прогресу і на шляху, щоб прийняти провідну роль у цій галузі.Ми раді, щоб поговорити з вами про мікроперемикача і також вітаємо увійти в наш веб-сайт:http://www.greetech-Switch.com/і напишіть нам про це:Mark-Song@greetech.com


Пара:Новий реліз основні мікроперемикача Greetech Наступний:Мініатюрні Snap дії перемикач новий продукт