Новий випуск основного мікроперемикача

- Apr 17, 2019-

Базовий електронний компонент - основний комутатор або основний мікроперемикач; Це свого роду компоненти для електронної продукції, незалежно від електронних пристроїв або побутових приладів і т.д.


Більше того, нові електронні пристрої або обладнання також сприятимуть розвитку мікроперемикача для нового дизайну або патентів.

 

micro switch


Базовий мікроперемикач, ми називаємо його «базовим», як його настільки широке застосування в електроніці. Для розробки електронних технологій з'являється безліч нових основних елементів перемикання. На сьогоднішній день багато базових мікроперемикачів налаштовані на певні вимоги до електронних продуктів. Для вибору відповідного мікроперемикача для електронних виробів потрібно, щоб фабрики серйозно розглянути.

 

Huizhou Greetech Електроніка розробити новий основний мікро перемикач в останній, цей вимикач оснащений валиком важіль і три термінали. Жорстка конфігурація, малий розрив контактів, швидкодіюча дія, висока чутливість та малий пробіг при роботі, а також отримання глобальної безпеки.

basic micro switch

Як професійний постачальник основних комутаторів з близько 30 років досвід OEM. Ми розглядаємо якість як перший пріоритет, оскільки вона вирішить, чи може компанія піти далі або просто припинити просування вперед. стільки зусиль сприяє контролю якості комутатора. Ми рухаємося вперед і на шляху, щоб взяти на себе провідну роль у цій галузі. Крім того, ласкаво просимо увійти на наш веб-сайт: http://www.greetech-switch.com/ та напишіть нам на це: mark-song@greetech.com


Пара:Основні мікроперемикач і посудомийну машину Наступний:Відкритий активності сходження Gaobang Moutain в травні