Мікроперемикачі для автомобільних додатків

- Feb 13, 2020-

Greetech Electronics може поставляти високоефективні високоякісні комутатори для живлення інноваційних додатків та дизайну. Такі функції, як жорсткі допуски до продукції, швидкісні вимоги, акустична адаптація, герметизація навколишнього середовища та процесів та механічна чи електрична інтеграція інтерфейсів, є основними цінностями автомобільної комутації - і Greetech є надійним виробником для нашого замовника з 12-річним досвідом роботи.

Наш портфель автомобільних комутаторів включає чотири ключові сфери: внутрішні управління, включаючи середні консолі та рульове управління, сидіння або накладні управління; Управління доступом, що охоплює брелоки, засувки та ручки; Функції силових поїздів та дротів, які включають електронні перерви на паркування та перемикачі передач або паркування; та Внутрішнє виявлення, включаючи сонцезахисний козирок, рукавичку та вимикачі ременів безпеки.

Історія надійності компанії та неперевершені можливості дизайну на замовлення роблять Greetech надійним постачальником для нашого замовника, і ми можемо запропонувати міцну основу для успіху дизайну. У наш час у нас вже є водонепроникний мікро комутатор серії G3 та G9 для автомобільних застосувань.

Будь ласка, не соромтесь звертатися до нас, якщо у вас є запит про мікро комутатор, ми запропонуємо вам конкурентоспроможну ціну з хорошою якістю продукції.

Micro Switches for Automotive Applications


Пара:Мікроперемикач в автомобільній передачі Наступний:Застосування поворотного вимикача