Мікроперемикач в осушувачі повітря

- Feb 10, 2020-

Мікроперемикач в осушувачі повітря зазвичай встановлюється біля резервуара з водою. Його функція полягає в тому, щоб вимкнути пристрій, коли бак наповнений. Коли осушувач спрацьовує нормально, утворюється вода буде надходити в резервуар з водою, а рівень води в резервуарі піднімається (всередині ємності з водою є плаваюча куля).


Micro Switch In Dehumidifier1

Плаваюча кулька піднімається і торкається мікроперемикача, щоб закрити її. У цей час сигнал надсилається на компресор основної плати комп'ютера, і вентилятор перестає працювати (Це означає, що осушувач зупиняє функцію осушення повітря і не породжує воду в резервуар для води. Тому вода в захисний бак не тече з-за надмірного.


Основна продукція від Greetech - це мікроперемикачі, водонепроникні вимикачі, поворотні вимикачі, кнопкові перемикачі тощо. Вимикачі Greetech - затверджені UL, ENEC, CQC; Greetech пройшли систему забезпечення якості компанії ISO9001, IATF16949 та ISO14001 тощо. Наша продукція широко використовується в електронних приладах, побутовій техніці, автомобільній електроніці та електричних інструментах тощо. Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт для отримання більш детальної інформації: http://www.greetech-switch.com


Пара:Автомобільний козирок та мікровимикач Наступний:Застосування посудомийної машини Micro Switchin серії G5