Мікроперемикач в електронній системі контролю доступу до дверей

- Jan 26, 2020-

Електронна система контролю доступу до дверей складається з контролера, зчитувача карт, блоку електронного керування, кнопки виходу (мікровимикача), датчика дверей та блоку живлення.

 

Принцип роботи: Після того, як зчитувач карт прочитає інформацію про проведенні картки, вона перетворюється в електричний сигнал і надсилається на контролер доступу. Контролер оцінює, чи має право власник картки ввести через цей час, виходячи з номера отриманої картки. Ворота, за результатом рішення, завершують роботу розблокування або тримання замкненим.

 

Micro Switch Door Access Control System


Мікроперемикач виробництва компанії Huizhou Greetech Electronics Co., Ltd має характеристики компактних розмірів, невелику вагу, високу повторюваність і високу міцність. Він може широко застосовуватися в соковижималках, електричних зарядних пристроях, електроінструментах, вимикачах операційної кімнати та інших програмах. Ласкаво просимо Відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації про мікро комутатор: www.greetech-switch.com/www.greetech.com або електронну пошту mark-song@greetech.com

 


Пара:Мікроперемикач керує вогнями холодильника Наступний:Блокування дверей автомобіля та мікро вимикач