Як замінити мікроперемикач у миші

- Feb 22, 2020-

1. Відкрутіть гвинт у нижній частині миші, відкрийте корпус миші та вийміть друковану плату друкованої плати.

 

2. Підготуйте паяльник. Температуру паяльника слід контролювати нижче 300 градусів. Після розплавлення паяльника паяльник повинен бути відокремлений від точки пайки якомога швидше, щоб запобігти високій температурі не завдати шкоди друкованій платі.

 

3. Мікроперемикач у миші зазвичай має 3 штифта, які можна легко зняти після зняття припою на штирях за допомогою присосу припою.

 

4. Вийнявши старий мікровимикач, очистіть залишки припою на з'єднаннях припою друкованої плати. Зверніть увагу, що напрямок контакту мікроперемикача позначено на друкованій платі, тому не встановлюйте мікроперемикач у неправильному напрямку.

 

5. Нарешті, замініть друковану плату в нижній частині миші, щоб завершити заміну.

mouse switch

Як професійний виробник мікроперемикачів, компанія Huizhou Greetech Electronics Co., Ltd. спеціалізується на виробництві різних мікровимикачів, включаючи: водонепроникні мікровимикачі, стандартні мікроперемикачі, захисні від пилу мікровимикачі, невеликі мікровимикачі, перемикачі тиску вітру тощо. наш веб-сайт. Для отримання додаткової інформації про мікроперемикачі відвідайте веб-сайт: www.greetech-switch.com/www.greetech.om або надішліть електронний лист на mark-song@greetech.com.


Пара:Класифікація мікро комутатора Наступний:Як працюють обмежувальні комутатори