Як вибрати правильний мікро комутатор

- Feb 19, 2020-

Крок 1: Зрозумійте, як розмір комутатора впливає на інші характеристики

Розмір важливий при виборі мікровимикача. Розмір вимикача безпосередньо пов'язаний з його характеристиками, включаючи дальність струму, ходу та робочу силу.

Порада: Чим менший розмір вимикача, тим менша його хода та струм, який можна перервати.


Крок 2: Розумійте свої електричні потреби

Мікроперемикачі зазвичай здатні переривати струм від 5mA / 5VDC до 25A / 250VAC. Окрім вимог до навантаження, контакти комутатора повинні бути одним із нормально відкритих (NO) та нормально закритих (NC) типів. Для контактів NO, як правило, між контактами не протікає струм. Коли перемикач активований, контакти закриваються і ланцюг підключається. Для NC-контактів струм зазвичай протікає між контактами. Коли перемикач активований, контакт відкривається і ланцюг відкривається.

 

Micro Switch


Крок 3: Розгляньте умови навколишнього середовища

Екологічні вимоги мають великий вплив на вибір мікроперемикачів, особливо у випадках, що вимагають високої надійності, таких як промисловий контроль та медичне обладнання. Зрозумійте умови навколишнього середовища програми, включаючи забруднення повітря, які можуть потрапити в вимикач, рідину, в якій знаходиться вимикач, та вимоги до робочої температури.


Крок 4: Визначення вимог до трудового життя

Надійність вимикача є критичною. Високо надійний мікровимикач може працювати до 10 - 20 мільйонів разів до механічної несправності. 50 000 - 100 000 операцій при максимальному навантаженні до електричної несправності.


Крок 5: Перевірте вимоги щодо сертифікації агентства

Вибір комутатора, який відповідає різним міжнародним вимогам до електрики, може допомогти вам спростити дизайн виробу для різних регіонів. Деякі основні стандартні сертифікати включають сертифікацію UL у США, сертифікацію cUL або сертифікацію CSA у Канаді, сертифікацію ENEC у Європі та сертифікацію CQC у Китаї та сертифікацію KC у Південній Кореї.

 

Компанія Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ спеціалізується на науково-дослідних розробках та виробництві різних мікровимикачів, автоматичних вимикачів, водонепроникних вимикачів, перемикачів тиску, механічних клавішних вимикачів тощо. Щорічний обсяг вимикачів та роз'ємів становить близько 250 мільйонів штук. Продукція широко використовується в побутовій техніці, автомобільній електроніці та інших суміжних галузях. Для отримання додаткової інформації про мікро комутатори, будь ласка, надішліть електронний лист на mark-song@greetech.com або відвідайте наш веб-сайт www.greetech-switch.com/www.greetech.com.


Пара:Відмінності між перемикачем Rocker і перемикачем кнопки Наступний:Принцип роботи та застосування перемикача тиску