Як працюють обмежувальні комутатори

- Feb 20, 2020-

1. Він не керує безпосередньо механізмом руху, але співпрацює з іншими перемикачами (такими, як кнопкові кнопки тощо), і досягає мети управління механізмом руху, контролюючи включення та вимикання інших комутаторів.

Micro Switch1

2. Він встановлюється в допоміжний ланцюг, а основний контур керується керуванням в допоміжній схемі (керуюча котушка тощо).
3. Для механічного кінцевого вимикача необхідно покластися на зовнішню силу, щоб зробити механічний контакт для спрацювання сигналу. Отже, положення контакту рухомого механізму та кінцевого вимикача повинно відповідати вимогам для досягнення мети управління .。

 

Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ зобов’язується виробляти всі види водонепроникного мікро комутатора, герметичний мікро комутатор, автоматичний мікроперемикач, мікроперемикач, основний мікро комутатор та вимикач виявлення. Як професійна фабрика мікроперемикачів у Китаї, ми встановили довгострокові відносини співпраці з всесвітньо відомими клієнтами автомобільної та побутової техніки. Ласкаво просимо на наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про мікро комутатор: www.greetech.com/www.greetech-switch.com.


Пара:Як замінити мікроперемикач у миші Наступний:Контактний інтервал мікро комутатора