Greetech новий мініатюрні Snap дія перемикач реліз

- Sep 02, 2017-

Глобальний мініатюрні snap дія перемикач ринку конкуренція є жорсткою, тут традиційні торгових марок з ЄС та Америки, таких як вишня, Honeywell, КРУЗЕ д і брендів з Японії, наприклад: Omron Panasonic тощо. Крім цього, багато невеликих мікроперемикача семінари приходять в Китаї, Індії та Південно-Східної Азії, яка подальшого зробити ринкової конкуренції ще гірше.


Відповідності з цим обставиною мініатюрні snap дія перемикач виробник хочуть, щоб вижити і бути сильною, вона має приділяємо велику важливість інновацій компетентність і розробити нові серії продуктів відповідно до ринку зміни та нові вимоги. Greetech електроніки працює самостійно Zing вухо Група з 2007 року, поки зараз це просто 10 років експлуатації. Багато інвестицій, у тому числі інженерів з повний досвід і сучасних об'єктів знаходяться на R&D кафедрі. Прийняти основної технології мікроперемикача прийняти провідну роль у мікроперемикача інновації, щоб зробити кращу якість мікроперемикача є те, що Greetech електроніки, переслідуючи.


miniature snap-action switch manufacturers


Вище є нещодавно розроблених мікроперемикача, і це буде використовуватися для керування смарт-авто. Цей новий ключ snap дія мініатюрні оснащений двох терміналів і спеціальний дизайн. В найближчим часом, він буде широко застосовуватися в смарт-керування транспортним засобом, побутової техніки, електронні інструменти і споруди та ін.

miniature snap-action drawing


Якщо ви показуєте інтерес до цього нового мікроперемикача, Greetech хотіли б відповісти вам будь-які питання про мікроперемикача і Ласкаво просимо до входу в наш веб-сайт для більш докладної інформації:http://www.greetech-Switch.com/

 


Пара:Нові моделі оснащення дії мікроперемикача випущений Наступний:Новий реліз мікроперемикача Greetech