Greetech Basic мікроперемикача новий реліз продукти

- Sep 13, 2017-

Основні мікроперемикачає важливим членом для мікро перемикання сім'ї для її широке застосування і зазвичай зустрічаються в побутової техніки і Електричний інструмент, і тому вона називається "основні перемикач". Наприклад, Електроінструмент, лід чайник, холодильник або кондиціонер та ін, всі ці побутової техніки чи обладнання можна знайти основні перемикання для смарт-контроль.


Заради великий потенціал частку ринку багато виробників електронних компонентів прийняти його в якості нової бізнес-можливості і присвятити дослідження і для виробництва цього виду перемикач. Huizhou Greetech електроніки, а основні мікроперемикача постачальника, має близько 30 років досвіду OEM по відношенню до основних мікроперемикача.

basic micro switch

Ми постійно переслідувати новинок дизайну для нової програми в електронних виробів, як ми дійсно розуміємо тільки для того, щоб зробити зміни, то ми можемо зробити майбутнього. У зв'язку з цим ми є спеціалізовані інженер і технік упором на нові продукти досліджень і розробок. Як показано нижче є два нових моделей основні мікроперемикача. Обидва вони налаштовані для побутової техніки і води очисники.

snap action switch

Ці дві моделі основні перемикачі є з жорсткою конфігурації, невеликий розрив контактів, оснащення дій, висока чутливість і малих експлуатаційних подорожі. Довге життя і Висока надійність і отримати погоджень глобальної безпеки. Широкий діапазон, які діють силою (7 gf ~ 600gf) і широкий діапазон температур (-40 градусів ~ + 150 градусів) і Факультативний PTI сорт (175V, 250V, 600V).

basic micro switch supplier

Greetech електроніки Huizhou хотів би відповісти вам будь-які питання про мікроперемикача і Ласкаво просимо до входу в наш веб-сайт для більш докладної інформації:http://www.greetech-Switch.com/

Пара:Новий реліз оснащення дію вимикач Наступний:Greetech Basic мікроперемикача новий реліз продукту