Управління вперед і назад двигуна мікроперемикачем

- Feb 24, 2020-

1: акумулятор, двигун постійного струму, подвійний двоконтактний мікро комутатор (одна кнопка підніметься при натисканні іншої кнопки). Два перемикаючих контакту перемикача відповідно підключені до позитивного та негативного полюсів акумулятора, а два перемикачі, як правило, відкриті та нормально закриті контакти, з'єднані паралельно двигуну.

 

2. Це також може бути реалізовано поєднанням малого реле та вимикача одним дотиком.

 

3, через напівпровідникові пристрої.

 basic Micro Switch

Мікроперемикач - це контактний механізм з малим контактним інтервалом і механізмом швидкої дії. Він використовує заданий хід і задану силу для виконання операцій комутації. Він покритий корпусом і має важіль приводу зовні. Невеликий, тому назва - мікроперемикач, також відомий як чутливий комутатор. Символом електричного тексту є: SM.

 

Компанія Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ виробляє повний спектр мікроперемикачів. Продукція широко використовується в промисловості електроніки та побутової техніки. Ми встановили довгострокові відносини з всесвітньо відомими покупцями автомобільної та побутової техніки. Ласкаво просимо відвідати наш веб-сайт для отримання більш детальної інформації про мікро комутатор: www.greetech.com/www.greetech-switch.com.

 


Пара:Контактний інтервал мікро комутатора Наступний:Мікроперемикач в автомобільній передачі