Класифікація мікро комутатора

- Feb 21, 2020-

Мікроперемикач - це свого роду невеликий перемикач з невеликими ходами і дуже чутливий. Мікроперемикач, як правило, не має фіксованого розміру. Існує багато типів мікроперемикачів із сотнями тисяч внутрішніх структур. Детальний аналіз класифікації мікроперемикачів полягає в наступному:

 

1. За обсягом бувають звичайного типу, мініатюрного розміру та субмініатюрного розміру.

 

2. За формою розриву існують тип одного з'єднання, тип подвійного з'єднання та тип мультиз’єднання.

 

3. За характеристиками захисту існують водонепроникний тип, захисний від пилу та вибухобезпечний тип.

 

4, відповідно до розривної здатності, є звичайний тип, постійного типу, мікрострумового типу, високого струму.

 

5, відповідно до використання навколишнього середовища, є звичайний тип, високотемпературний тип (250 ℃), ультра високотемпературний керамічний тип (400 ℃).

 

6. Існують різні типи допоміжного вимикача, що натискає, включаючи тип кнопки, тип тросового валика, тип валикового валика, тип короткої стріли, тип тривалої стріли тощо.


micro switch Catalog

 

Компанія Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ виробляє повний спектр мікроперемикачів. Продукція широко використовується в промисловості електроніки та побутової техніки. Ми встановили довгострокові відносини з всесвітньо відомими покупцями автомобільної та побутової техніки. Ласкаво просимо відвідати наш веб-сайт для отримання більш детальної інформації про мікро комутатор: www.greetech.com/www.greetech-switch.com.


Пара:Застереження при виборі перемикачів тиску Наступний:Як замінити мікроперемикач у миші