Застереження при виборі перемикачів тиску

- Feb 25, 2020-

Вимикачі під тиском широко застосовуються в галузях побутової, комерційної, автомобільної та холодильної систем і відіграють роль контролю захисту високого та низького тиску. Наступні зауваження щодо вибору вимикачів, Huizhou Greetech Electronics хочуть поділитися з вами:

1. Необхідність вибухозахисту: Вибухозахист поділяється на вогнезахисний та іскробезпечний тип.

2. Функція індикації: Виберіть відповідно до інструкцій замовника.

3. Контакти: розділені на один контакт (один вихід) або два контакти (два виходи).

4. Значення та діапазон тиску: рекомендований діапазон налаштування становить від 30% до 65% від діапазону тиску, а також може бути встановлений між 15% і 90% діапазону тиску.

5. Форма з'єднання: Поділяється на регульовану або фіксовану.

6. Чи є пульсація: Якщо тиск має пульсацію чи вібрацію, потрібен дросельний клапан для придушення пошкодження інструменту, викликаного пульсуючим тиском.

7. Вибирати виріб з діафрагмою: Коли корозія, в'язкість або температура занадто висока, вам потрібно вибрати виріб з діафрагмою.

Pressure Switch

Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ зобов’язується виробляти всі види водонепроникного мікро комутатора, герметичний мікро комутатор, автоматичний мікроперемикач, мікроперемикач, основний мікро комутатор та вимикач виявлення. Як професійна фабрика мікроперемикачів у Китаї, ми встановили довгострокові відносини співпраці з всесвітньо відомими клієнтами автомобільної та побутової техніки. Ласкаво просимо на наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про мікро комутатор: www.greetech.com/www.greetech-swtich.com.


Пара:Використання кінцевого вимикача Наступний:Класифікація мікро комутатора