Вимикач тиску повітря

- Feb 10, 2020-

Перемикач тиску повітря, також відомий як вимикач тиску повітря, є одним з вимикачів. Це перемикач, який автоматично відключається, коли струм перевищує номінальний струм в ланцюзі.


Вимикач тиску повітря є дуже важливим електричним приладом у розподільній мережі низької напруги та електроприводі. Він поєднує в собі контроль і безліч функцій захисту.

air pressure switch

Окрім контуру контакту та розриву, він може захищати ланцюг або електрообладнання при короткому замиканні, сильних перевантаженнях і під напругою, а також може використовуватися для нечасто запуску двигуна.

Коли лінія перевантажена, струм перевантаження не може зробити дію електромагнітного відключення, але це може змусити тепловий елемент виробляти певну кількість тепла, спонукаючи біметалічну смужку, нагріту згинаючи вгору, натискати важіль, щоб відокремити гак від замка, а потім розірвати головний контакт, відключити живлення.


Коли лінійний струм короткого замикання або серйозний струм перевантаження, струм короткого замикання перевищує миттєве відключення над заданим значенням струму, електромагнітний відключення генерує достатню кількість всмоктування, витягніть арматуру і натисніть на важіль, щоб гак навколо сидіння валу вгору і відокремився від замка. Замок в реакції під дією пружини, потім відключають живлення.


Пара:Блокування дверей автомобіля та мікро вимикач Наступний:Пилосос та мікровимикач