Діяльність у Орлі Гарден-Віллі

- Dec 12, 2018-

"Абрикос розквітає, щастя приходить ..." 9 грудня, Happy Village, яка розташована в місті Хуйчжоу, де можна почути і побачити щастя скрізь. Незважаючи на те, що це була рання зима, щасливе село все ще було насиченим. Під теплим сонцем, по обидва боки дороги в селі, або між травами полів, червоними і яскравими квітками всі цвітуть, і соняшники ароматні, і туристи фотографуються з квітами, які красиві і додає жіночої до ранньої зими. Для того, щоб залишити деякі чудові menmory на початку зими, Huizhou Greetech Електроніка, Лтд мікроперемикач також організував щасливу сільську екскурсію в цей день.

Тільки прибутий у Orly Фермі Саду, ми побачили великий шматок малих квітів повні землі, ми всі конкурують взяти знімки з квітами.

1_副本


Після часу фотографування ми почали створювати ігри. Всі намагалися взяти участь у будівництві групи. Діяльність з побудови груп поділялася на три частини: PK-балон на зворотній стінці, повітряна куля PK і гра в кулі.


4P(7@~S(}5TZ@ID67HQ`[@5_副本


У процесі діяльності члени команди повинні довіряти один одному і співпрацювати один з одним для того, щоб виграти конкурс. Те, що торкнулося нас, було результатом перемоги, разом зі сльозами і наполегливості.


Пара:Мікроперемикача доставка в США Наступний:Водонепроникний мікроперемикач доставки до Бельгії