Мікроперемикач 2019 в Індії Електронні та смарт-техніка Expo

- Dec 13, 2019-

Економіка Індії в останні роки стрімко розвивалася, і темпи її зростання вищі за середні темпи зростання світової економіки. Індія, завдяки своєму величезному ринковому та економічному потенціалу, привертає все більше уваги людей. В галузі електронної інформації розвивається її індустрія програмного забезпечення, також швидко розвивається галузь виробництва електроніки. Багато світових відомих виробників електроніки інвестували в Індію для створення заводів.

Micro Switch in India

Нью-Делі - столиця Республіки Індія, національний політичний, економічний та культурний центр. Проведення цієї виставки в Нью-Делі приверне більше професійних відвідувачів, а також дозволить учасникам експозиції безпосередньо зрозуміти індійський ринок електроніки.

Electronic & Smart Appliances Expo

Призначення компанії Huizhou Greetech Electronics Co., Ltd, щоб взяти участь у цій виставці, - це демонструвати самостійно розроблену продукцію, включаючи мікроперемикачі, водонепроникні мікроперемикачі, кнопкові перемикачі, перемикачі перемикачів, детектори та ін. Сподіваючись дізнатися більше про тенденцію розвитку галузі через спілкування з колегами.

 

Ласкаво просимо друзів та клієнтів з усього світу, щоб відвідати наш стенд.

 


Пара:Барбекю в районі дачного лісового озера Наступний:Команда Greetech - Походи в озері Хонгуа