Пошкодження миші та мікро комутатор

- Feb 19, 2020-

Операція миші дуже проста. Є лише дві дії: «переміщення» та «клацання», але миша відіграє важливу роль в роботі з комп'ютером.

Mouse and Micro Switch1

 

Загальні причини пошкодження миші:

За даними опитування, 83,40% викликано пошкодженням ключів; 12,40% внутрішніх компонентів пошкоджено; 4,20% оболонки розбито,

Тому більшість причин пошкодження миші викликані пошкодженням клавіш.

Mouse and Micro Switch2

Мікроперемикач під кнопкою вирішує, чутлива чи ні кнопка миші. Чутливість кнопок миші обумовлена ​​тим, чи часто кнопка використовується або деякі виробники використовують неякісні мікроперемикачі. Ми можемо зробити якісний мікро-рух для миші власноруч, щоб клавіші миші відчували себе краще, і в той же час продовжували термін її служби.

Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ зобов’язується виробляти всі види водонепроникного мікро комутатора, герметичний мікро комутатор, автоматичний мікроперемикач, мікроперемикач, основний мікро комутатор та вимикач виявлення. Як професійна фабрика мікроперемикачів у Китаї, ми встановили довгострокові відносини співпраці з всесвітньо відомими клієнтами автомобільної та побутової техніки. Ласкаво просимо на наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про мікро комутатор: www.greetech.com/www.greetech-switch.com.


Пара:Як підключити мікро вимикач у водонагрівачі Наступний:Мікроперемикач та підмітальний робот