Мікроперемикач в медичних автоматичних дверях

- Jan 23, 2020-

Поняття: Медичні автоматичні двері - це автоматичні двері, спеціально розроблені для входу в навколишнє середовище, де необхідна чистота та герметичність.

Відкриття та закривання стабільне, зручне, безпечне та надійне, і може відповідати спеціальним вимогам герметичності, звукоізоляції, антиізоляції та інтелекту. Наприклад, радіаційно-захисні свинцеві двері радіологічного відділення.

Сфера застосування: Широко застосовується в медичній, світлочутливій, фармацевтичній, харчовій, електронічній та інших галузях.

Принцип роботи: Коли людина підходить до дверей, зонд отримує сигнал і надсилає його до контролера, щоб направити двигун на роботу. Двері відкриються автоматично, коли мотор отримає команду.

 

 Micro Switch in Medical Automatic Door1

Micro Switch in Medical Automatic Door

 

Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ зобов’язується виробляти всі види водонепроникного мікро комутатора, герметичний мікро комутатор, автоматичний мікроперемикач, мікроперемикач, основний мікро комутатор та вимикач виявлення. Як професійна фабрика мікроперемикачів у Китаї, ми встановили довгострокові відносини співпраці з всесвітньо відомими клієнтами автомобільної та побутової техніки. Ласкаво просимо на наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про мікро комутатор: www.greetech.com/www.greetech-switch.com.

 


Пара:Мікроперемикач та підмітальний робот Наступний:Мікроперемикач та сушарка для електричного одягу