Як підключити мікро вимикач у водонагрівачі

- Feb 22, 2020-

Мікроперемикач газового водонагрівача - це три дроти, але запальник має лише два дроти. Як це з'єднати?

1. Трижильні мікроперемикачі - це два дроти, підключені до джерела живлення DC24V, а інший - сигнальна лінія; двопровідні мікроперемикачі підключені до позитивної лінії живлення постійного струму DC24V, а інша - сигнальна лінія. Двопровідний контур повинен бути підключений до джерела живлення з навантаженням, яке дозволяє йому текти.

2. Трижильний мікроперемикач потрібно калібрувати під час технічного обслуговування, що є більш клопітким, ніж двожильний мікро комутатор.

3. Двопровідний мікроперемикач має більший струм витоку, ніж трижильний мікро комутатор, а його антиперешкодні показники не такі хороші, як трижильний мікро комутатор. Крім того, двожильний мікроперемикач може відчувати рух металу або неметалу, який використовується для загального контролю ходу. Він має переваги точності позиціонування, високої робочої частоти, тривалого терміну служби, зручного монтажу та налаштування та підходить для жорстких умов.

Два жила трижильного мікро комутатора підключені до живлення, і один провід виводиться. Його поділяють на тип NPN та PNP.

micro switch Catalog

 

Компанія Huizhou Greetech Electronics Co., ТОВ виробляє повний спектр мікроперемикачів. Продукція широко використовується в промисловості електроніки та побутової техніки. Ми встановили довгострокові відносини з всесвітньо відомими покупцями автомобільної та побутової техніки. Ласкаво просимо відвідати наш веб-сайт для отримання більш детальної інформації про мікро комутатор: www.greetech.com/www.greetech-switch.com.

 


Пара:Аналіз відмов і рішення вимикача тиску Наступний:Пошкодження миші та мікро комутатор