Різниця між кнопковим перемикачем та мікроперемикачем

- Feb 15, 2020-

Кнопкові вимикачі широко використовуються в різних електричних ланцюгах автоматичного управління, і люди можуть керувати різними контакторами, реле, електромагнітними стартерами та іншими пристроями, вручну надсилаючи керуючі сигнали. Існує багато видів перемикачів кнопок. Якщо вам потрібно придбати, ви повинні спочатку зрозуміти його середовище використання та призначення. Наприклад, на панелі управління є вбудовані. Цей тип можна вибрати для відкритого. Штат, вам потрібно вибрати тип курсору, і бувають випадки, коли легко не працювати, ця ситуація підходить для клавішного перемикача.


Як своєрідний чутливий вимикач, мікроперемикач має характеристики невеликої контактної відстані та чутливої ​​роботи і часто використовується в автомобільній електроніці, побутовій техніці та промисловій галузі.

micro switch


Як професійний виробник мікроперемикачів, компанія Huizhou Greetech Electronics Co., Ltd спеціалізується на виробництві мікровимикачів, включаючи: водонепроникні мікроперемикачі, стандартні мікроперемикачі, захисні від пилу мікровимикачі, невеликі мікровимикачі, вимикачі тиску вітру тощо. Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації про мікроперемикачі: www.greetech-switch.com/www.greetec h .om або електронна пошта mark-song@greetech.com.


Пара:Мікроперемикач у миші Наступний:Чому не працює перемикач клавіш?