Основні контакти комутатора

- Nov 29, 2018-

Ключем до тактильного вимикача є дотик до контактів перемикача і дотик контактних точок електропровідних частин під час перемикання.


Спочатку торкніться контактів перемикача, щоб побачити розмір (чим більше, тим краще). Існують три основні типи контактів мікроперемикача, тактильний перемикач сріблясто-нікелевий сплав, мікроперемикач із срібно-кадмієвого сплаву і срібло мікроперемикача.


На сьогоднішній день сріблясто-нікелевий сплав є ідеальним матеріалом для контакту, а його електрична провідність і твердість є відносно хорошими, а окислювати і іржавувати нелегко.


Сенсорний перемикач контактів срібного кадмієвого сплаву також краще в інших аспектах, але елемент кадмію є важким металом, який, з одного боку, шкідливий для людського тіла, а злиття з сріблом з іншого боку не є ідеальним, а На поверхні контакту утворюється метал кадмію.


limit switch


Частинки можуть витягувати електричну дугу при проведенні електрики. Торкаючись вимикача стерлінгового срібла, щоб зробити контакт не підходить, провідність дійсно хороша, але текстура чистого срібла м'яка, легко окислюється, текстура м'яка, перемикач деформується, коли перемикач більше; вимикач світла окислюється і іржавіє. Продуктивність буде набагато гірше, іржавість буде схильна до нагрівання, а контакти легко спалювати.

 


Пара:Тенденція розвитку обмежувача Наступний:Snap дію вимикач додаток для бігові доріжки