Про нас

Huizhou Greetech Електроніка Лтд розробляється з Zing Ear Група створена в 1983 році. У 2007 році Greetech як завод почав працювати незалежно від мікро комутатора промисловості. Протягом останніх десяти років, Greetech намагався у виробництві, проектуванні та маркетингу мікро-комутаторів.

Huizhou Greetech Електроніка Лтд фокусується на R & D і виробництві різних мікро перемикачів, автоматичних вимикачів, водонепроникні перемикачі, перемикачі тиску, механічні перемикачі клавіатури, точні автозапчастини, роз'єми мобільного телефону, а також різні види контактних модулів і кінцевих компонентів. Річний випуск комутаторів і роз'ємів становить близько 250 мільйонів штук.

Тепер у нас більше 800 співробітників, що працюють на 35,000㎡ фабрики buildings.The інженери заводу мають професійні R & D досвіду в перемикачі і роз'єми. Вся наша продукція є безпекою, затвердженою на світовому ринку. Наш виробник сертифікований ISO9001, ISO / TS16949 і ISO14001 системи забезпечення якості. В даний час понад 80% нашої продукції виробляється і перевіряється автоматичним обладнанням для забезпечення послідовності якості.

Компанія Greetech прагне обслуговувати наших партнерів і клієнтів у всьому світі, ми, як очікується, рухатимемося вперед з вашою участю і знову досягати загального прогресу.


micro switch factory Chinamicro switch manufacture Chinamicro switch production line Chinamicro switch factorymicro switch Laboratory China

Книга сертифікації :

16949.png

micro switch Greetech Patentmicro switch Rosh and Reach Certificate


micro switch company